آثار امور

برای استدلال کردن درباره ی یک موضوع ما باید از محاسن و خوبی ها و آثار اون مطلب صحبت کنیم.

آثار ولایت فقیه برای اهلش پوشیده نیست. یکی از چیز هایی که من به چشم خودم دیدم و تجربه کردم، رهبری ای بوده که در این سی سال دیده ایم، که ممکن است برای خوانندگان ملموس نباشد. مقایسه کنید با شاهان و پادشاهان. آنجا حکومت شخصی و حتی مخالفت با دستورات دینی دیده می شود ولی اینجا حکومت اسلامی است و دانشمندان فن فقه و دین نظارت کامل روی اعمال و هدایت و رهبری دارند. کسانی که مخالفت شدید دارند می گویند ظلم می شوند و بی نظمی است و بی قانونی. دلایلشان این است که چرا مردم بی نظمند. خب جواب این است که مردم خودشان را درست کنند. بی قانونی هم اگر هست باز باید ما خودمان را تصحیح کنیم. اگر ظلم است و رشوه است ما مردم هستیم که بهم ستم روا می داریم.

بله قصوری هست و اشکالاتی هست که رهبری هم خود قبول دارد که ما در حد ایده آل نیستم . باید همه وحدترا برقرار کنیم و کدورت ها را کنار بگذاریم و این حالت انتقادی و غیر منفعل را فعال و هدفمند کنیم. همه ی ما وظیفه داریم برای ساختن ایران تلاش کنیم.

رهبری ای که ما دیدیم، رهبری ای بوده که در تاریخ نمونه ی بازرش، فقط انبیا بوده اند. البته در حدی عالی تر و بهتر. اما از همانجایی که همه ی ما می دانیم،- چه تاریخی و آنچه که از قرآن به خاطر دارم-، انبیاء زیادی خصوصا انبیای بنی اسرائیل، توسط همین قوم، کشته و شهید شده اند. رهبری که مادیدیم آثارش

1.     کسانی بوده که از وطن دفاع کردند مثل همت و چمران

2.     کسانی بوده که الان دانشمندان هسته ای شدند که در زمان دانشگاهشان پیشنهاد های فراوانی بوده و هست مبنی بر رفتن از ایران و فقط بخاطر رهبری مانده اند.

3.     کسانی بوده مثل حاج آقای پناهیان که وظیفه شان را می شناسند و عمل می کنند.

/ 8 نظر / 16 بازدید
رفیق

باسلام البته شما مختارید در وب شخصیتان مطالبی بنویسید که به آن اعتقاد دارید یا دوست دارید و یا حتی بدان عشق می ورزید اما پیشنهاد می کنم کمی در نوشته هاتان واقع نگر باشید. مطلبتان آنقدر بی ربط و بود که هر کس که ولایت فقیه را هم قبول داشته باشد با خواند آن تصمیم به روگردانی از این اصل می شود.

نگرش نیوز

# » در جستجوي فرمانده آينده ،مهدي هاشمي و ريگي # » جاسوسان بهائی فعال شده اند # » حزب مشارکت وارد فاز زیرزمینی شد # » ريگي نمايندگان مجلس را تهديد كرد http://negareshnews.blogfa.com/

عادل

دم شما گرم .خدا قوت بده

من

http://night-skin.com/upload/images/3kgi1uvxdoffs985eih.gif با سلام برای کم رنگ کردن جنبش سبز منافقین ما جنبش سبز ولایی را راه اندازی کردیم این کار برای این است که آنها در ما محو شوند پیشنهاد می شود در قسمتی از سایت خود از این عکس استفاده کنید و جمله جنبش سبز ولائی را به کار ببرید . http://night-skin.com/upload/images/3kgi1uvxdoffs985eih.gif به این ترتیب تعداد جملات جنبش سبز ولائی در سایت ها اینقدر زیاد می شود که جنبش سبز به جنبش طرفداران ولایت فقیه تبدیل خواهد شد .

نگرش نیوز

سلام برادر از وب ما ديدن كن اگه خواستي تبادل لينك كنيم يا علي

علی

یک پرسش دارم. مگر شما رهبری انبیا را دیده اید که رهبری را با آن مقایسه مسکنید؟ اگر پاسخ منفی است پس یا انبیا را بدنام میکنید یا سعی دارید رهبری بد نام و دیکتاتور را به نام انبیایی بودن به عوام قالب کنید. اگر هم پاسخ مثبت است و شما عمر نوح داشتید که دیگه حرفی نیست. حق پیروز است.یا حق

علی

سلام وب قوی داری ، من لینکت کردم ، خواستی وب رو لینک کن. یاعلی

دوست عزیز من هر چی خوندم این مطلب شما رو نتونستم یه رابطه منطقی بین قسمتهای مختلف اون برقرار کنم .مخصوصا در جهت تایید رهبری... مجبور که نیستی...ننویس!