آثار معنوی

و ما چه می دانیم که آثاری که در ظاهر هویدا نمی شوند، کدامند؟ جوانانی که رهبرشان را می بینند و گوش به فرمانش، جان بر کف، با شعار وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد.

همان اتفاقی میافتد که با صحبت های امام می دیدیم که چگونه با دست خالی توانستیم همه ی دنیا را بشکنیم و شکسته نشویم. شکست منظورم شکست واقعی است یعنی همان اتفاقی که برای امام حسین هم در کربلا افتاد. یعنی زیر بار ذلت نرفتن و دستور خدا را عملی کردن و یعنی در کلمه معنای شهادت را ترجمه کردن.

اگر غربی ها لغتی برای شهادت ندارند که درجمله هایشان به کار برند حداقلش این است که می توانند این را در ذهن هایشان حک کنند که معنای شهادت همان چیزی است که ایران را زیر بار ذلت و طاغوت نبرد.

همان اثری که بعد از جنگ وقتی بیگانگان و دشمنان اسلام و ایرانی لمس کردند به تعبیراتی دست زدند که گفتند خمینی جوانان متهور را شیدا می کرد و نمی دانستند که اسلام چیست.

/ 6 نظر / 14 بازدید
امين

سلام... جای خالی عنوان اين وبلاگ کاملا مشهود بود، اميدوارم مطالبش نيز همانند خودتان گل باشد. يا علی مدد(ی)...

سروش

سلام. من یک نوجوان ۱۴ ساله هستم. از ولایت فقیه و دم و دستگاه آخوند ها و همه و همه و همه متنفرم . به نظر من ولی فقیه نمونه کامل یک دیکتاتور تمام عیار است.

سروش

ورود دین به سیاست از ریشه غلط است . نه تنها دین ، بلکه هر ایدئولوژی دیگری نیز نباید وارد سیاست شود. همه ما مسلمانیم ، درست ، اما ولایت فقیه هم دست کمی از شاه و خلیفه ندارد. مادام العمر بر جامعه حکومت دارد و به هیچ کس هم پاسخگوی اعمالش نیست. به نظر من ایران امروز ما دست کمی از قرون وسطی در اروپا ندارد. اگر واقعا ادعا می کنید که جامعه ما دموکراتیک است چرا آقای ولی فقیه بدون رای مستقیم مردم انتخاب می شود و تا پایان عمر بر تخت سلطنت می نشیند؟ .... لزوم وجود مجلس خبرگان چیست؟ چرا مردم نمی توانند مستقیما در تعیین رهبر جامعه شان نقش داشته باشند؟ شاید دم و دستگاه اصطلاحا اسلامی ما از نظر واقعی مردم می ترسند ؟ .... اعضای شورای نگهبان را چه کسی تعیین می کند؟ همین آقای ولی فقیه. چرا باید ولایت فقیه شورایی را تشکیل دهد که بر تصمیمات نمایندگان مردم نظارت داشته باشند؟ ... آیا این دیکتاتوری نیست؟ .... اگر نیست پس اسمش را چه بگذاریم. ما جوانان از دیکتاتوری آخوندی به شدت متنفریم .

صابر طباطبائی یزدی

اگر مسیح در مسجد دعا می کرد و کاری به سیاسیون نداشت و اگر موسی کاری به فرعون نداشت بعد از اینکه بزرگ می شد می رفت از دستگاه حکومتی بیرون و توی شهر توی کلیسا یا معبد دعا می کرد ...

صابر طباطبائی یزدی

اگر تهمش توی معبد دعا می کردند ، چی کار داشتند اونها رو دنبال کنند تا برسند به حادثه ی رد شدن از اقیانوس و شکافته شدن رودخونه یا اقیانوس یا هر چیز دیگه ای؟