وصیت نامه ی امام خمینی

وصیت نامه ی امام رو باید ماهی یک بار نگاهی انداخت و فهمید که دغدغه های امام و توقعات ایشون از ما جوان ها چه بوده است. 

مثلا سفارش اسلام در اسلامی کردن رسانه ها که تازه داریم به آن می پردازیم چقدر است؟ که فکر می کنم فقط شبکه چهار این راه رو آغاز کرده. و شبکه ی هفتم سیما. 

امام در این وصیت نامه به رهبری سفارش می کند که این وظیفه و مسئولیت خطیر و سنگینی است. و باید ایشان خود را وقف مستضعفین بکند.

ما میبینیم که انگار امام داشته رهبر را وصف می کرده.

پس معلوم است که رهبر ما کارش را درست انجام داده که اینطور شده

  
نویسنده : صابر طباطبائی یزدی ; ساعت ٩:٠٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٩ آذر ،۱۳۸۸

روایت حداد عادل از ازدواج دخترش با سید مجتبی

خبرگزاری زنان ایران (ایونا): آقای حدادعادل تعریف می کردند؛ «سال 77، خانمی به خانه ما زنگ زده بود و گفته بود که می خواهیم برای خواستگاری خدمت برسیم. خانم ما گفته بود دختر ما در حال حاضر سال چهارم دبیرستان است و می خواهد ادامه تحصیل دهد. ایشان دوباره پرسیده بودند اگر امکان دارد ما بیاییم دخترخانم را ببینیم تا بعد. اما خانم ما قبول نکرده بودند.

بعد خانم ما از ایشان پرسیده بودند اصلاً شما خودتان را معرفی کنید. و ایشان هم گفته بودند؛ من خانم  رهبر انقلاب هستم. خانم ما از هول و هراس دوباره سلام علیک کرده بود و گفته بود؛ «ما تا حالا به همه پاسخ رد داده ایم. اما شما صبر کنید با آقای دکتر صحبت کنم، بعد شما را خبر می کنم.» آن زمان خانم من مدیر دبیرستان هدایت بود .

بعد از صحبت با من قرار بر این شد که آنها بیایند و دخترمان را در مدرسه ببینند که هم دخترمان متوجه نشود و هم اینکه اگر آنها نپسندیدند، لطمه یی به دختر ما نخورد. طبق هماهنگی قبلی، خانم آقا آمدند و در دفتر مدرسه او را دیدند و رفتند. چند روز گذشت و من برای کاری خدمت آقا رفتم. آقا فرمودند؛ «خانم استخاره کرده اند، جوابش خوب نبوده است .»

ادامه مطلب   
نویسنده : صابر طباطبائی یزدی ; ساعت ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۸ آذر ،۱۳۸۸
تگ ها :